travnikarzchotesova.cz
Email: info@travnikarzchotesova.cz Založení trávníku, podloží, výsev vhodného osiva, individuální plán, zavlažování, péče o mladé i starší trávníky. Péče o trávník v průběhu sezóny, seč, hnojení, vertikutace, aerifikace, topdressing, zátěž, řešení poškozených míst a chorob, identifikace choroby, škůdci, plevele, mech, individuální postup ošetrování, celistvost travní plochy. +420722152588

Moje služby

Varování!
Celosezónní wow efekt Vašeho trávníku může způsobovat závist
Založení nového trávníku a pravidelné sekáníPodloží, výsev vhodného osiva, individuální plán, zavlažování, péče o mladé i starší trávníky. Sem se zouvám. Nic se tomu nevyrovná. Zajišťuji také pravidelné sekání trávníku.
Pomůžu Vám s okrasným trávníkem.Přijedu se podívat a společně vymyslíme, co bude potřeba.
Základní pomůcky a pomocníci pro perfektní trávníkAerifikátor, aerifikační vidle, hrábě srovnávačky, půdní teploměr, vertikutátor, rozmetadlo, nivelační zapravovací brána, vřetenová sekačka, rozhrnovací válec, srážkoměr, vyžínač a pořádný vercajk.
Od přípravy podkladu po první sečAnglický trávník neznamená, že se stanete otrokem trávníku a nákladů kolem něj. Postupnými kroky lze vytvořit trávník s wow efektem, aniž byste si zruinovali rozpočet. Kdy sekat, čím sekat, kdy zalévat, proč nemulčovat, kdy a čím hnojit, co když...?
Trávník s celosezónním wow efektemNestarám se výhradně jen o tzv. anglické trávníky. Postarám se o jakýkoli trávník. Poradím a případně zrealizuji kroky k zajištění vitality trávníku, vyřeším stav a poškozená místa tak, abyste měli vysněný trávník, který splní účel a bude Vám dělat radost. Na to nemusí být nutně anglický. Ale může být. Není to složité. Pokud chcete, zaměřím se na to.
Chcete reprezentativní trávník?I zdánlivě obyčejný trávník, aby byl udržitelný, potřebuje lásku a péči. Práce na trávníku je neskutečný relax a nesmírně naplňujíci činnost, která je vidět. Pokud máte pocit, že jste spíše otrokem trávníku, nebo k tomu prostě nemáte vztah, ale chtěli byste zdravý celistvý trávník u domu nebo u firmy, obraťte se na mě.
Založení nového trávníku a pravidelné sekání
x
Pomůžu Vám s okrasným trávníkem
x
Základní pomůcky a pomocníci pro perfektní trávník
x
Od přípravy podkladu po první seč
x
Trávník s celosezónním wow efektem
x
Chcete reprezentativní trávník?
x
travnikarzchotesova.cz Trávníky na Litoměřicku
Informace a rezervace termínů
+420 722 152 588
info@travnikarzchotesova.cz
Trávníkář
z Chotěšova

Chotěšov u Vrbičan (okr. Litoměřice)
Menu
Nejnovější inspirace
Trik byl ve svahovitém pozemku
Terénní úpravy a založení nového trávníku
Ruce mám pořád špinavé
Další ze série trávníků založených na místě, kde se snad ani plevelu nedaří
© 2024 travnikarzchotesova.cz Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Created and designed with love and coffee by Mrazici.com