travnikarzchotesova.cz
Email: info@travnikarzchotesova.cz Založení trávníku, podloží, výsev vhodného osiva, individuální plán, zavlažování, péče o mladé i starší trávníky. Péče o trávník v průběhu sezóny, seč, hnojení, vertikutace, aerifikace, topdressing, zátěž, řešení poškozených míst a chorob, identifikace choroby, škůdci, plevele, mech, individuální postup ošetrování, celistvost travní plochy. +420722152588

Služby trávníkáře

Moje služby - travnikarzchotesova.cz
Varování!
Celosezónní wow efekt Vašeho trávníku může způsobovat závist

Založení nového trávníku a pravidelné sekání

Podloží, výsev vhodného osiva, individuální plán, zavlažování, péče o mladé i starší trávníky. Sem se zouvám. Nic se tomu nevyrovná. Zajišťuji také pravidelné sekání trávníku.

Pomůžu Vám s okrasným trávníkem

Přijedu se podívat a společně vymyslíme, co bude potřeba.

Základní pomůcky a pomocníci pro perfektní trávník

Aerifikátor, aerifikační vidle, hrábě srovnávačky, půdní teploměr, vertikutátor, rozmetadlo, nivelační zapravovací brána, vřetenová sekačka, rozhrnovací válec, srážkoměr, vyžínač a pořádný vercajk.

Od přípravy podkladu po první seč

Anglický trávník neznamená, že se stanete otrokem trávníku a nákladů kolem něj. Postupnými kroky lze vytvořit trávník s wow efektem, aniž byste si zruinovali rozpočet. Kdy sekat, čím sekat, kdy zalévat, proč nemulčovat, kdy a čím hnojit, co když...?

Trávník s celosezónním wow efektem

Nestarám se výhradně jen o tzv. anglické trávníky. Postarám se o jakýkoli trávník. Poradím a případně zrealizuji kroky k zajištění vitality trávníku, vyřeším stav a poškozená místa tak, abyste měli vysněný trávník, který splní účel a bude Vám dělat radost. Na to nemusí být nutně anglický. Ale může být. Není to složité. Pokud chcete, zaměřím se na to.

Chcete reprezentativní trávník?

I zdánlivě obyčejný trávník, aby byl udržitelný, potřebuje lásku a péči. Práce na trávníku je neskutečný relax a nesmírně naplňujíci činnost, která je vidět. Pokud máte pocit, že jste spíše otrokem trávníku, nebo k tomu prostě nemáte vztah, ale chtěli byste zdravý celistvý trávník u domu nebo u firmy, obraťte se na mě.

Uvažujete o pokládce travního koberce?

Někdy nastane situace, kdy to kvůli přístupu k domu, časové náročnosti nebo různým objektvním (často i subjektivním) důvodům nejde jinak. Výhody i nevýhody probereme na konkrétním místě a travní koberec vám na přání položím. Ke kalkulaci a realizaci finální pokládky travního koberce se dostanete
Založení nového trávníku a pravidelné sekání
x
Pomůžu Vám s okrasným trávníkem
x
Základní pomůcky a pomocníci pro perfektní trávník
x
Od přípravy podkladu po první seč
x
Trávník s celosezónním wow efektem
x
Chcete reprezentativní trávník?
x
Chcete trávníkový koberec?
x
travnikarzchotesova.cz Trávníky na Litoměřicku
Informace a rezervace termínů
+420 722 152 588
info@travnikarzchotesova.cz
Trávníkář
z Chotěšova

Chotěšov (okr. Litoměřice)
Menu
Nejnovější inspirace
Trik byl ve svahovitém pozemku
Terénní úpravy a založení nového trávníku
Vyrovnání terénu, topdressing, leveling, dosev dle doporučení.
Renovace trávníku ve Vražkově
© 2024 travnikarzchotesova.cz Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Created and designed with love and coffee by Mrazici.com